Chrome'a Yepyeni Özellik Güncellemesi yayınlandı.

Google, Chrome'un panoda mevcut olan bir URL'yi tespit desteği eklendi. Bu özellik, Chrome Dev sürüm 60'da kullanılabilir..


Google, uygulamalarını daha iyi ve verimli hale getirmek için çeşitli çabalar sarfedecektir. Kısa süre önce Android için Chrome'da çevrimdışı web sayfalarına destek ekledi. Artık İnternet devi, uygulamanın telefonunuzun panosunda yatan URL'yi tespit etmesini ve otomatik olarak "çok amaçlı kutu" gezinme çubuğunda önermesini sağlayacak yeni bir özellik yayınladı.

Güncelleme, şu anda Android'de 60 sürümü için Chrome Dev uygulaması'nda bulunmaktadır ve Google Play aracılığıyla indirilebilir.Google Chrome Geliştiricisindeki bu yeni özellik, platformdaki bu özelliğin ekran görüntüsünü de yayınlayan Google+ kullanıcısı Younes Layachi tarafından görüldü.

Özellikle ilk uygulayıcılar için tasarlanan Google Chrome Dev'in v60.0 güncellemesi, uygulamaya akıllı telefonunuzdaki başka bir yerden kopyaladığınız tüm URL'leri algılamak için uygulamaya akıllı telefon panonuza erişmesini sağlar. Ardından, Chrome'da çok amaçlı kutuya dokunursanız otomatik olarak bu URL'yi önerecektir.

 15.10.2017 www.teknoport.com |
Etiketler :
chrome
yeni özellikler
new app
Android
 çevrimdışı web sayfaları
Bunlarda İlginizi Çekebilir


Teleskop ile Uzay Keşfi
Almanya sürücüsüz otomobil için tarih verdi
Yurt Dışından Telefon Getirmek İsteyenlere İyi Haber
Yerli Otomobilden İlk Görüntüler
Sosyal medyada dolandırıcılık kurbanı olmayın!
Tesla’nın otopilot aracı İstanbul trafiğinde
Oyun Geliştirmek İsteyenlere Devlet Desteği
Türkçe Programlama ve Yazılım Öğrenebileceğiniz 3 Web Sitesi
Yazıcılar Bizi İzliyor mu?
Google Duo Yeni Nesil Mobil Video Arama Uygulaması
Uçan Araba Projesine 100 Milyon Dolar
Standart kol saatinizi akıllı saate dönüştürebilirsiniz!