Chrome'a Yepyeni Özellik Güncellemesi yayınlandı.

Google, Chrome'un panoda mevcut olan bir URL'yi tespit desteği eklendi. Bu özellik, Chrome Dev sürüm 60'da kullanılabilir..


Google, uygulamalarını daha iyi ve verimli hale getirmek için çeşitli çabalar sarfedecektir. Kısa süre önce Android için Chrome'da çevrimdışı web sayfalarına destek ekledi. Artık İnternet devi, uygulamanın telefonunuzun panosunda yatan URL'yi tespit etmesini ve otomatik olarak "çok amaçlı kutu" gezinme çubuğunda önermesini sağlayacak yeni bir özellik yayınladı.

Güncelleme, şu anda Android'de 60 sürümü için Chrome Dev uygulaması'nda bulunmaktadır ve Google Play aracılığıyla indirilebilir.Google Chrome Geliştiricisindeki bu yeni özellik, platformdaki bu özelliğin ekran görüntüsünü de yayınlayan Google+ kullanıcısı Younes Layachi tarafından görüldü.

Özellikle ilk uygulayıcılar için tasarlanan Google Chrome Dev'in v60.0 güncellemesi, uygulamaya akıllı telefonunuzdaki başka bir yerden kopyaladığınız tüm URL'leri algılamak için uygulamaya akıllı telefon panonuza erişmesini sağlar. Ardından, Chrome'da çok amaçlı kutuya dokunursanız otomatik olarak bu URL'yi önerecektir.

 15.10.2017 www.teknoport.com |
Etiketler :
chrome
yeni özellikler
new app
Android
 çevrimdışı web sayfaları
Bunlarda İlginizi Çekebilir


Nasa dan Ultra HD Güneş Patlaması Görüntüleri
Pokemon GO Tehlikesi
Microsoft Linkedin'nin Yeni Sahibi
Dünyanın İlk Web Sitesi Nasıl Görünüyordu?
Yerçekimi kuvveti nasıl oluşmuştur ?
Facebook'ta Canlı Yayın Dönemi - Real Time
iPhone 6s ve iPhone 6 Karşılaştırma
Mesenger Artık Apple Watch ile Kolunuzda
Almanya sürücüsüz otomobil için tarih verdi
Teleskop ile Uzay Keşfi
Çizildiğine İnanması Çok Güç 3D Karakalem Resimleri
Mars Kolonisinde Türk İmzası