Standart kol saatinizi akıllı saate dönüştürebilirsiniz!

Standart bir kol saatini akıllı saate dönüştüren Chronos adlı cihaz Android ve iOS mobil işlem sistemlerini destekliyor.


Çağımızda gelişen teknoloji ile akıllı saatler’ yavaş yavaş eski tip saatlerin yerini almaya başladı. Özellikle gençlerin ilgi gösterdiği bu akıllı saatler rakip teknoloji ile yeni bir akıllı saat alma gereksinimi olmadan mevcut saatinizi bir akıllı saate dönüştürülebiliyor.

Bilgiye göre Chronos adlı bir cihaz klasik saatin ve akıllı saatin iyi yönlerini birleştirmenize olanak sunuyor. Kol saatinin arka yüzüne yerleştirilen bu cihaz ile akıllı telefonunuz üzerinden müzik kontrolü, telefonunuza gelen bildirimleri anlayabilme, fotoğraf çekme gibi yetenekleri saatinize entegre edebiliyorsunuz.

chronos watch , saat

100 Dolar gibi bir fiyata satışa çıkarılan Chronos’un tüm yuvarlak kol saatlerinin %80’ine varan  oranda uyumluluğu bulunuyor.Android ve iOS mobil işletim sistemleri ile çalışan , her telefon ile kontrol edilebilen ve böylece 1.000TL’ye varan ve aşan akıllı saatler yerine,uygun fiyatlı tek bir aparat ile standart bir kol saatini akıllı saate dönüştürülebiliyor.

Bozuk para büyüklüğünde olan cihaz, oldukça hafif.Kol saatinizin arkasına yerleştirdiğiniz takdirde, aparat size bir rahatsızlık vermiyor. Üzerinde konumlandırılmış led ışıklar ile size bildirimleri yansıtan bu cihaz, 36 saatlik bir pil ömrüne sahip ve kablosuz teknoloji ile şarj ediliyor.15.11.2015 Srkn |
Etiketler :
Chronos
akıllı saat
chronos saat
chronos watch
Bunlarda İlginizi Çekebilir


Uçan Araba Projesine 100 Milyon Dolar
Google Duo Yeni Nesil Mobil Video Arama Uygulaması
Sosyal medyada dolandırıcılık kurbanı olmayın!
İnsanlık Çıkarına Hacking Yapmak
Yazıcılar Bizi İzliyor mu?
Android için geliştirilen Google Asistan Türkiye'ye geliyor!
En Hızlı İnternet Hangi Ülkede?
Windows 10 Ücretsiz Olacak
Türkçe Programlama ve Yazılım Öğrenebileceğiniz 3 Web Sitesi
Samsung, Telefon Pazarı Tehlikede!
PayPal Türkiye'ye dönüş hazırlığında