Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

Ucuz hazır şablon kullanmıyoruz. Biz size custom yani kişiye firmaya özel profesyonel web sitesi tasarlıyoruz. Websiteniz.net/ sitenizi tasarlar, geliştirir ve daha fazla tanınmasını sağlar.


Neden Önemli ?

Çünkü web tasarım ve programlama, size iş hayatında zaman kazandırdığı gibi, daha sistematik çalışmayı da beraberinde getirir. Web tasarım çalışması ile artık sabit bir bilgisayara bağlı kalmanıza gerek yok. İnternetin olduğu her yerde yazılımlar problemsiz çalışabilir ve müşteri kitlenize daha rahat ulaşmanızı sağlar.


Neler Yapıyoruz ?

 

Web Tasarım

Yeni nesil web tasarım..

Tasarım dünyasında hız ve mükemmellik anlamına gelen Bootstrap teknolojisini

Web Tasarım hizmetimizle HTML5 ve CSS3 standartlarında, en güvenli altyapılarla hizmetinize sunuyoruz.


E-Ticaret Sistemleri

Güvenilir, hızlı ve mobil..

E-ticaret siteniz her zaman, her yerde, her cihazda en iyi şekilde görüntülenir.

Müşterilerinizin ayağınıza gelmesini artık beklemeyin. Kolay yönetilebilir ve güvenli E-ticaret sistemleri ile artık tüm ürünlerinizi müşterilerinize sunabilirsiniz. Unutmayın ki ; 2014’te e-ticaret üzerinden satışlar %30 artış gösterdi.


Web Yazılım

Zamansal ve finansal tasarruf için..

Web tasarım ve yazılım sistemlerinin iş hayatına girmesiyle birlikte ihtiyacınıza göre programlanabilen, mobil teknolojilere uyumlu web tasarımlar, finansal olarak tasarruf etmenize olanak tanırken, zamansal olarakta tasarruf sağlar.


Responsive Tasarım

Web tasarım her yerde..

Tablet ve akıllı telefonlara uyumlu mobil versiyonu adaptif tasarım ile geliştirdik.

Responsive web tasarım ile sitenize gelen ziyaretçilerin kullandığı cihazlar farketmeksizin, mobil ve tablet uyumlu , sorunsuz altyapıya sahip web tasarımları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz...


SEO Çalışması

Hep bir adım daha yukarıda..

Web tasarım ile bir web sitesine sahip olabilirsiniz fakat rakiplerinizin bir adım önünde olabilmek içinSEO çalışması yaptırmanız gerekebilir. SEO hizmetinde sektör ve rakiplere göre yapılacak analizlerle bir strateji belirlenmelidir.


7/24 Teknik Destek

Her zaman yanınızda..

Tüm web tasarım ve yazılım altyapılarında yaşanabilecek olası problemler için mesai saatleri içinde iletişim kısmından bize ulaşabileceğiniz gibi, 7 gün 24 saat e-posta veya 7/24 telefonumuzla web tasarım teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.


Custom website

Yani kişiye özel tasarımlar, genelde müşterinin istekleri doğrultusunda yapılan tasarımlardır. İnternet üzerinde yer alan çoğu tasarım birbirinin aynı olan şablonları biraz değiştirilerek oluşturulan kopya sitelerdir. Oysa custom design, tamamıyle müşterinin renk, tasarımın akıcılığı, logosuyla uyum içinde olan, sitenin amacına uygun olarak sıfırdan yaratılan tasarımlardır. Bu tıpkı bir terziye gidip üzerinize oturan bir elbise diktirmeniz gibidir. Web standartlara uymayan, yavaş yüklenen, görsel ve işlevsel bütünlüğü olmayan, arama motorlarında bulunamayan bir web sitesinin ziyaretçi sayısı çok az olacağından site sahibine de bir yararı dokunmaz.

Bir web sitesi sadece yazılı metinden oluşabildiği gibi, son derece komplike program ve elementlerden de oluşabilir. Tüm kullanılan ögeler sayfa düzeni ve tasarımı, grafik ya da yazı sitenin kolayca sunumuna uygun olarak yapılandırılır. Sayfa elemanları örneğin; linkler, grafikler, fotoğraflar, tablolar, çerçeveler, formlar, animasyonlar, ses, Cascading Style Sheets (CSS), video, navigasyon düğmeleri, interaktif sorular, interaktif oyunlar ve benzeriden oluşabilir.


İyi bir web sitesinden anlaşılan nedir?

Her tarayıcı da doğru görüntülenmeli.Günümüzde birçok web tarayıcısı bulunmaktadır.Web tarayıcısı sadece İnternet Explorer’dan ibaret değildir.

Sitede yer alan metinler kolay gözü yormadan okunabilmeli. Koyu yeşil bir arka plan üzerinde yazılı koyu gri bir metni sizce kaç kişi okur?

Web siteniz hızlı açılabilmeli. Herkesin DSL bağlantısı yok, 56 Kbps modem (genel kullanıcı profili budur) kullanıcısını düşünerek sitenizi tasarlanmalı. Bir yığın resim, grafik ve animasyon demek, sitenizin çok yavaş açılacak olması demektir. Ortalama bir web kullanıcısı bir site açılımını ancak 4 saniye bekliyor. Yoksa başka siteye gitmek sadece bir tıklamaya bakar.


İyi planlanmış, organize olmuş site size her zaman müşteri kazandırır.

Siteniz tutarlı görünmelidir. Her sayfası başka renk açılan, sayfalar arasında sürekli değişik görünümlü fontlar, uyumdan uzak karmaşık siteler yazık ki iki tıklamadan sonra bakılamaz hale gelir. Zira amatörce hazırlanmış bir site olmanın belirtileridir bunlar.


Web sitesi hedef kitlesine yönelik hazırlanmalıdır. Ulaşmaya çalıştığınız kitleyi tanıyor musunuz? Diyelim ki belli bir yaş grubuna ulaşmak istiyorsunuz, sitenizin teması da buna uygun seçilmeli. Örneğin çocuk oyuncakları tanıtımı yapan bir siteniz varsa, bunu sıcak renkler ve canlı animasyonlarla bezeli eğlenceli bir şekide sunmalısınız. Oyuncak arayan biri sıkıcı görüntülü bol teknik ayrıntıların yazılı olduğu siteden hoşlanmayacaktır. Onlara oyuncakların renkli dünyasını anımsatan zengin görsel içerikli bir site sunmanız sitenin başarısını pekiştirir.


Web sitesinden beklentileriniz nelerdir?

Sanal ortamda alışveriş sepetiyle satış yaparak mağaza kurmak, eğitim amaçlı site kurmak, şirketinizi en etkin bir biçimde tüm dünyaya tanıtmak, kişisel porföyünüzü yayınlamak, amacınız ne olursa olsun bir sitenin bel kemiğini oluşturan staratejidir. Eğer bir planınız yoksa, hedefinizi belirlememişseniz, hitap etttiğiniz kitleyi tanımıyorsanız, belki de tüm bunları site yaptırmaya başlamadan düşünmeniz sizin için daha yararlı olacaktır. Eğer bir planınız var, siteden beklentileriniz gerçeğe yakınsa tasarımcınızı arayın ve fikirlerinizi onunla paylaşın.


Biz websiteniz.net olarak sizin görüşlerinize,tasarımlarınıza,müşteri kitlenize yönelik çalışmalar yapıyor,işlerimize itina ile yaklaşıyoruz.

Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları/dezavantajları göz önüne alındığında "Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Size uygun profesyonel çözümler için bize ulaşın.

 24.11.2015 Alkan |
Etiketler :
Web Tasarım
Kurumsal web sitesi
ucuz web sitesi
kurumsal web tasarım
E-Ticaret Sistemleri
Custom Web Tasarım
Web Yazılım
Responsive Tasarım
Bunlarda İlginizi Çekebilir


Websiteniz Kurumsal Kimliğinizdir
Sosyal Medyada Firmanızı Öne Çıkarma İpuçları
Sitenizin Sosyal Platformlardaki Önemi