Yeni Nesil Apple Watch Geliyor!

Apple ın akıllı saati Apple Watch ın yeni versiyonu 2.Nesil Apple Watch çok yakında piyasada olacak. 2.Nesil Apple Watch ın çıkış tarihi ve detayları!


Apple'ın geçen Eylül ayında düzenlenen iPhone etkinliğinde  sürpriz olarak tanıttığı Apple Watch, her ne kadar büyük bir ilgi görse de cihazın ikinci versiyonunu bekleyenler  fazla sayıda.

İkinci Nesil Apple Watch Çıkış Tarihi!

Apple'ın yönetim bölümünden gelen sızıntılar doğruysa ikinci nesil Apple Watch'ın 2016 yılının ikinci çeyreğinde piyasada olacağını belirtiliyor. İlk parti cihazların az sayıda olacağını belirten kaynaklar 2016'nın üçüncü çeyreğinde yüksek stok ile seri üretime geçecek.

Apple Watch sahip olduğu ergonomik tasarım ile kolunuzda oldukça şık bir duruşa sahip.WatchOS işletim sistemi kullanıcı deneyimi açısından başarılı ve stabil çalışıyor. Taptic Engine titreşim motoru bildirimlerde sessiz ve rahatsız etmeden kullanıcıyı  haberdar ediyor.

Cihazın olumsuz yönlerine değinmek gerekirse ,ekranın gün ışığında rahat görülememesi ve cihazın yavaş çalışması diyebiliriz.Pil konusunda da rakiplerine göre oldukça kötü performans veren Apple Watch'un fiyatı oldukça yüksek.14.11.2015 Srkn |
Etiketler :
İkinci Nesil Apple Watch
apple watch
Bunlarda İlginizi Çekebilir


Yerli Otomobilden İlk Görüntüler
WhatsApp mesajlarını fark ettirmeden okuyabilirsiniz!
Tesla’nın otopilot aracı İstanbul trafiğinde
Wpa2 Wifi şebekeleri Saldırı Altında
PayPal Türkiye'ye dönüş hazırlığında
Yurt Dışından Telefon Getirmek İsteyenlere İyi Haber
Çizildiğine İnanması Çok Güç 3D Karakalem Resimleri
iPhone 6s ve iPhone 6 Karşılaştırma
Dünyanın İlk Web Sitesi Nasıl Görünüyordu?
Uçan Araba Projesine 100 Milyon Dolar
Mars Kolonisinde Türk İmzası
IFA 2015 in En İyi Akıllı Saatleri