Yeni Nesil Apple Watch Geliyor!

Apple ın akıllı saati Apple Watch ın yeni versiyonu 2.Nesil Apple Watch çok yakında piyasada olacak. 2.Nesil Apple Watch ın çıkış tarihi ve detayları!


Apple'ın geçen Eylül ayında düzenlenen iPhone etkinliğinde  sürpriz olarak tanıttığı Apple Watch, her ne kadar büyük bir ilgi görse de cihazın ikinci versiyonunu bekleyenler  fazla sayıda.

İkinci Nesil Apple Watch Çıkış Tarihi!

Apple'ın yönetim bölümünden gelen sızıntılar doğruysa ikinci nesil Apple Watch'ın 2016 yılının ikinci çeyreğinde piyasada olacağını belirtiliyor. İlk parti cihazların az sayıda olacağını belirten kaynaklar 2016'nın üçüncü çeyreğinde yüksek stok ile seri üretime geçecek.

Apple Watch sahip olduğu ergonomik tasarım ile kolunuzda oldukça şık bir duruşa sahip.WatchOS işletim sistemi kullanıcı deneyimi açısından başarılı ve stabil çalışıyor. Taptic Engine titreşim motoru bildirimlerde sessiz ve rahatsız etmeden kullanıcıyı  haberdar ediyor.

Cihazın olumsuz yönlerine değinmek gerekirse ,ekranın gün ışığında rahat görülememesi ve cihazın yavaş çalışması diyebiliriz.Pil konusunda da rakiplerine göre oldukça kötü performans veren Apple Watch'un fiyatı oldukça yüksek.14.11.2015 Srkn |
Etiketler :
İkinci Nesil Apple Watch
apple watch
Bunlarda İlginizi Çekebilir


Facebook tan terkedilme acısını azaltacak uygulama
Samsung, Telefon Pazarı Tehlikede!
SuperMassive IWCI Şampiyonluk Yolunda!
iPhone 6s ve iPhone 6 Karşılaştırma
Microsoft Linkedin'nin Yeni Sahibi
Yüz Tanıma Sistemlerinden Koruyan Gözlük !
Mars İle İlgili Yeni Bulgular Açıklandı
Tesla’nın otopilot aracı İstanbul trafiğinde
Facebook'ta Canlı Yayın Dönemi - Real Time
Daha Güçlü Bir PS4 Geliyormu ?
Akıllı Yüzük Mota: Dokunmatik Ekrana Yeni Soluk
Mesenger Artık Apple Watch ile Kolunuzda